"Системи опалення":

Успішно працюємо на українському ринку з 2010 року.

Розширюємо номенклатуру пропонованого товару, щоб найбільш повно надати клієнту економічне і екологічно-безпечне обладнання, а з 2016 року додатково відкрито інтернет-магазин.

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором та партнером на території України компанії Comisa, а також пропонуемо продукцію інших, більш ніж 30 торгових марок.

Замовити дзвінок Онлайн - магазин

Спеціальні пропозиції

Високоефективний насос Wilo-Yonos PICO з електронною системою регулювання. Не вимагають техобслуговування циркуляційні насоси з мокрим ротором і з нарізним сполученням, стійкий до струмів блокування синхронний мотор за технологією ECM.
Детальніше
Газові котли Beretta CITY 24 R.S.I. мають не тільки невеликі розміри, привабливу ціну, сучасний дизайн, але і функціональні можливості, які притаманні тільки котлам високої цінової гами.
Детальніше

Які переваги співпраці з нашою компанією?

Швидко

Відправка на наступний день після замовлення

Вигідно

Особливі умови співпраці для оптових покупців

Економічно

Всі матеріали безпосередньо від виробника

Якісно

Контроль якості готової продукції

Ми пропонуємо продукцію тільки провідних виробників світу

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором та партнером на території України компанії Comisa яка займає провідне становище на ринку інженерної сантехніки і є основним експортером даної продукції в більш ніж 25 країнах світу. Компанія спеціалізірутся на розробці і виробництві металлопластових труб і фітингів до них а так же багатошарових труб і терморегулювальних клапанів

Онлайн-магазин COMISA

Всі

Труби

Радіатори алюмінієві

Радіатори сталеві

Рушникосушки

Розширювальні баки

Циркуляційні насоси

Фітінг

Водонгрівачі

Газові котли

Електричні котли

Подивіться повний каталог нашої продукції в нашому інтернет магазині

Або завантажте прайс лист з повним асортиментом (в зв'язку з частими змінами цін просимо актуальні ціни уточнювати у менеджера)

Наш магазин "Системи опалення"

Наш магазин динамічно розвивається і здійснює комплексний підхід до опалювального устаткування і водопостачання, постійно розширює номенклатуру пропонованого товару для того, щоб найбільш повно задовольнити всі потреби клієнта в економічному і екологічно безпечному обладнанні.

За 10 років діяльності нашого магазину пріоритетом став продаж і гарантійне обслуговування систем опалення, водопостачання. Ми пропонуємо продукцію тільки провідних виробників світу, а саме труби "HENCO", "COMISA", "GIACOMINI", "BLANSOL", "SANCO", радіатори алюмінієві "ALLTERMO", "GLOBAL", "FONDITAL", радіатори сталеві "KORADO", "HITHERM", рушникосушки "THERMAL TREND", розширювальні баки "REFLEX", циркуляційні насоси "WILO", "GRUNDFOS", фітінг "HERZ", "BIACHI", "ESBE", "COMISA", "GIACOMINI", "HENCO", "KALDE", "HPtrend", "VIEGA", водонгрівачі "ARISTON", "DRAZICE", газові котли "WESTEN", "BAXI", електричні котли "PROTHERM", "KOSPEL".

Якість продукції підтверджується бездоганною репутацією фірм виробників, а також міжнародними сертифікатами.

Наша команда продавців і консультантів за весь період нашої роботи набула досвіду, який дозволяє знайти підхід до кожного клієнта і підібрати для нього товар, який відповідає потребам і існуючих умов експлуатації. Гарантійні зобов'язання магазину, засновані на гарантії фірм виробників, завжди строго виконуються.

Наша продукція має всі необхідні сертифікати і експертні висновки

Україна, Закарпатська область,
м Ужгород, ринок "Краснодонців"
вул.Будівельників 31/33

+38 (050) 503-15-63 +38 (095) 155-03-30 info@heating.com.ua Як проїхати

Україна, Закарпатська область,
м Ужгород, вул. Сечені, 46

+38 (050) 503-15-63 +38 (095) 155-03-30 info@heating.com.ua Як проїхати